Sarica,21 godina,Beograd

<< < (41/72) > >>

sarica:
KISSSSSSSSSSSSSSSS ZA TEBE BABY, NAJVECI!!!!!!!!!!!!!!!
I za ostale kissssssssss, pa javite se nekad, pisite...

BALTY:
STA VIDIMO NA PRVOJ SLICI PICKU I CMAR U KRUPNOM PLANU ! DA UCIM ZA GINEKOLOGA PA DA KAZEM DA SE UCIM NA SLICI I BAS ME ZANIMA KOGA OVO MOZE DA NAPALI  ?  DOK NA DONJOJ SLICI VIDIMO PRELEPU I VEOMA ZGODNU CRNKU KO IZ LATINO AMERICKIH SERIJA, EROTSKI IZAZOVNO OBUCENA ALI BEZ PEVERZIJA ! P.S. ZATO NE MOGU DA SHVATIM LJUDE KOJI CE PRE DA GLASAJU ZA NEKU KOJA JE RASIRILA PIZDURINU I JOS JOJ SE NI LICE NE VIDI KO ZNA MOZDA JE NEKA BABA ILI RUGOBA, UMESTO DA SVI DATE GLAS ZA OVAKVU LEPOTICU ! VI CE TE I DALJE DA ONANISETE NA  PIZDURINU OSOBE KOJOJ NI LICE NE VIDITE  !  

BALTY:
HEJ LJUBAVI, IMAS 21god I DOSLA SI DO 21 STRANE ! P.S. A JA U SUBOTU PUNIM 16 HA HA HA KAD BI SE SALILI 36god !

simaruma:
Poz saro kako si pitao sam te vec jednom da li mozes da mi kazes od kada su ti slike ove..?

BALTY:
U SVETU POSTOJI JEDNO CARSTVO U NJEMU CARUJE JEBARSTVO U NJEMU JE SVE LEPO U NJEMU JE SVE NEZNO U NJEMU SE MACE RADUJU ! TAMO SU NEBOJSE OD COKOLADE, MACE SU OD MARMELADE, TAMO MOZES LIZNUT, TAMO MOZES OBLIZNUT, TAMO MOZES I PUMPAT, U SVETU POSTOJI JEDNO CARSTVO U NJEMU CARUJE JEBARSTVO !

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana